Kategorie: Wszystkie | Filmy | Porady
RSS
niedziela, 17 lutego 2013
Obecnie na rynku już swoje usługi proponuje wielu lekarzy ginekologów. Każda z pań może wybierać specjalistę zarówno w opiece państwowej, jak i w tej prywatnej, dlatego też dla żadnej z nich nie powinno zabraknąć miejsca w poczekalni. Chociaż współcześnie znacznie więcej kobiet korzysta z opieki ginekologicznej, co oczywiście jest na plus dla ich zdrowia. Jednakże w XXI wieku szturmem do poczekalni weszły młode dziewczyny, które zdecydowały się na antykoncepcję hormonalną.

Pracuję w przychodni rejonowej już od piętnastu lat. W zasadzie każdego dnia ktoś przychodzi się zapytać o badania, jakie należy wykonać w konkretnych sytuacjach. Współcześnie niestety większość badań jest płatnych, jednakże należy pamiętać, że to one często decydują o naszym zdrowiu i życiu. Wykonywanie regularnych badań jest bardzo ważne, o czym niestety nie zdajemy sobie w większości sprawy.

Być może, jeśli pracowałabym na jakimś innym stanowisku i w innym miejscu to też nie zwracałabym większej uwagi na badania, które teraz wykonuję regularnie. Z racji tej ogólnej niewiedzy, jaka zapanowała w polskim społeczeństwie na temat obowiązkowych badań, jakie powinniśmy sobie wykonywać, postanowiłam założyć blog internetowy, na którym będę regularnie zamieszczała notki na temat badań, które należy sobie wykonać w określonych sytuacjach.

Być może jeśli takich osób jak ja było by więcej, to może laboratoria analityczne miałyby więcej klientów, dzięki czemu też ich oferta mogłaby się stać bardziej atrakcyjna pod względem cenowym. Powinniśmy sobie zdawać bowiem sprawę z tego, że na tym rynku również panuje już konkurencja. Dlatego też jeśli laboratoria te miałyby większą liczbę klientów, wówczas mogłyby zniżyć swoje ceny, aby pokonać konkurencję, którą są dla nich inne takie firmy usługowe, które obecnie działają na rynku.  Na dziś to już chyba wszystko co miałam Wam do przekazania. Zapraszam Was na kolejną notatkę, w której już pod względem jakiejś okoliczności omówię obowiązkowe wówczas badania.